image
image
image
image
image

Facebook Danışmanlığı

Facebook Danışmanlığı

Gelişimine hız katmak isteyen firmaların hemen hemen bir çoğu Kurumsal Facebook Sayfası oluşturmaktadır. Firmalar Facebook sayfasından bilgilendirme amaçlı içerikler paylaştıkları gibi, takipçilerinin özel günlerini kutlamaktadırlar. Zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyaları da facebook sayfalarında yayınlayarak daha fazla kitleye hitap etme hedefi gütmektedirler. Öte yandan çekilişler yaparak daha fazla takipçi çekme hedefine giren işletmeler bu konuda da başarılı olduğunu çevremizde çokça görmüşüzdür.

Ciddi kitlelere sahip olarak bu durumu fırsata çevirmek isteyen Facebook hız kesmeden reklam alma işlemlerini faaliyete geçirmiştir.

Akıllı telefonların da piyasaya çıkması ile birlikte Facebook reklamları piyasada daha büyük bir yer edinmiştir. Artık Facebook kullanıcılarının büyük oranı mobil cihazlardan bağlanmaktadır. Bunu avantaja çeviren Facebook reklamlarını mobilde ara ara gözükecek şekilde tasarladığı “Sponsorlu reklam” türüne çevirmiştir.

Facebook reklamlarında gönderiniz kaç kişiye ulaşırsa o kadar ödeme yaparsınız. En güzel yanı da gösterim bitmeden ücret talep edilmez. Açık provizyon halinde ödemeniz facebook hesabınızda saklanmaktadır.

Facebook reklamı verirken gösterim yapılacak gönderinin kaç yaş aralığındaki insanlara, neleri beğendiğine, ne okumuş olduğuna, nerede yaşadığına, ne iş yaptığına, neler sevdiğine varıncaya kadar bir çok bilgi dahilinde sınırlamalar koyabilir kitlenizi tam manasıyla belirledikten sonra daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.


Paylaş: