image
image
image
image
image

Instagram Danışmanlığı

Instagram Danışmanlığı

Gelişimine hız katmak isteyen firmaların hemen hemen bir çoğu Kurumsal Instagram Sayfası oluşturmaktadır. Firmalar Instagram sayfasından bilgilendirme amaçlı içerikler paylaştıkları gibi, takipçilerinin özel günlerini kutlamaktadırlar. Zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyaları da Instagram sayfalarında yayınlayarak daha fazla kitleye hitap etme hedefi gütmektedirler. Öte yandan çekilişler yaparak daha fazla takipçi çekme hedefine giren işletmeler bu konuda da başarılı olduğunu çevremizde çokça görmüşüzdür.

Ciddi kitlelere sahip olarak bu durumu fırsata çevirmek isteyen Instagram hız kesmeden reklam alma işlemlerini faaliyete geçirmiştir.

Akıllı telefonların da piyasaya çıkması ile birlikte Instagram reklamları piyasada daha büyük bir yer edinmiştir. Artık Instagram kullanıcılarının büyük oranı mobil cihazlardan bağlanmaktadır. Bunu avantaja çeviren Instagram reklamlarını mobilde ara ara gözükecek şekilde tasarladığı “Sponsorlu reklam” türüne çevirmiştir.

Instagram reklamlarında gönderiniz kaç kişiye ulaşırsa o kadar ödeme yaparsınız. En güzel yanı da gösterim bitmeden ücret talep edilmez. Açık provizyon halinde ödemeniz Instagram hesabınızda saklanmaktadır.

Instagram reklamı verirken gösterim yapılacak gönderinin kaç yaş aralığındaki insanlara, neleri beğendiğine, ne okumuş olduğuna, nerede yaşadığına, ne iş yaptığına, neler sevdiğine varıncaya kadar bir çok bilgi dahilinde sınırlamalar koyabilir kitlenizi tam manasıyla belirledikten sonra daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.


Paylaş: