image
image
image
image
image

Snapchat Nedir ?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok insan sosyal medya uygulamalarına yöneliyor. Sosyal medya uygulamalarında iyi vakitler geçirerek, farklı işlemler yapılabiliyor. Her sosyal medya uygulamasının kendini ait bir özelliği bulunuyor. Snapchat uygulaması sosyal medya programları arasında popüler olan bir uygulamadır. Bu program içerisinde arkadaş ekleme sistemi bulunuyor. Herkesin kendine ait bir hesabı bulunuyor ve bu hesap üzerinden fotoğraf ve video paylaşımı yapabiliyor.

Snapchat kullanan kişilerin paylaştığı gönderiler görülebiliyor. Sevdiği bir kişiyi veya ünlü bir oyuncu bu program üzerinden takip ederek, gönderileri görüntülenebiliyor. Snapchat programında birçok özellik bulunuyor. Sahip olduğu özel filtrelerle kişilerin daha güzel fotoğraf ve video atmasına olanak sağlanıyor. Kolay bir şekilde kullanılan bu uygulama, herkesin ilgi odağı haline geliyor.

Snapchat Reklamları Nedir?

Günümüzde 150 milyondan fazla kullanıcı bulunan popüler anlık mesajlaşma uygulaması Snapchat üzerinden verilen reklamlar, Snapchat reklamları olarak isimlendirilmektedir. Snapchat özellikle gençler arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Markaların genç kitleye hitap etmek istemesi bu platform üzerinden reklam vermelerini mümkün kılar. Bu noktada Epizot Medya olarak Snapchat tarafından markalara sunulan farklı reklam modelleri çerçevesinde hedef kitleye en hızlı ve en doğru bir şekilde ulaşmak, reklam yatırımın geri dönüşünü arttırmak için hizmet sunuyoruz. Markanızın sunmuş olduğu ürün ve hizmetin başta genç kitle olmak üzere yerelde ve globalde de tanıtılması için çalışıyoruz.


Paylaş: