image
image
image
image
image

Twitter Danışmanlığı

Twitter Danışmanlığı

Gelişimine hız katmak isteyen firmaların hemen hemen bir çoğu Kurumsal Twitter Sayfası oluşturmaktadır. Firmalar Twitter sayfasından bilgilendirme amaçlı içerikler paylaştıkları gibi, takipçilerinin özel günlerini kutlamaktadırlar. Zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyaları da Twitter sayfalarında yayınlayarak daha fazla kitleye hitap etme hedefi gütmektedirler. Öte yandan çekilişler yaparak daha fazla takipçi çekme hedefine giren işletmeler bu konuda da başarılı olduğunu çevremizde çokça görmüşüzdür.

Ciddi kitlelere sahip olarak bu durumu fırsata çevirmek isteyen Twitter hız kesmeden reklam alma işlemlerini faaliyete geçirmiştir.

Akıllı telefonların da piyasaya çıkması ile birlikte Twitter reklamları piyasada daha büyük bir yer edinmiştir. Artık Twitter kullanıcılarının büyük oranı mobil cihazlardan bağlanmaktadır. Bunu avantaja çeviren Twitter reklamlarını mobilde ara ara gözükecek şekilde tasarladığı “Sponsorlu reklam” türüne çevirmiştir.

Twitter reklamlarında gönderiniz kaç kişiye ulaşırsa o kadar ödeme yaparsınız. En güzel yanı da gösterim bitmeden ücret talep edilmez. Açık provizyon halinde ödemeniz Twitter hesabınızda saklanmaktadır.

Twitter reklamı verirken gösterim yapılacak gönderinin kaç yaş aralığındaki insanlara, neleri beğendiğine, ne okumuş olduğuna, nerede yaşadığına, ne iş yaptığına, neler sevdiğine varıncaya kadar bir çok bilgi dahilinde sınırlamalar koyabilir kitlenizi tam manasıyla belirledikten sonra daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.


Paylaş: